Przejdź do treści

Lokalizacja

Budynek położony w spokojnej dzielnicy Świnoujścia – Osiedle Posejdon, otoczonej lasami, idealnie wkomponowany w dominującą na tym obszarze niską zabudowę jednorodzinną. Jego usytuowanie pozwoli przyszłym mieszkańcom odpocząć od zgiełku panującego w centrum kurortu, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej odległości obiektu od jednej z głównych arterii miejskich oraz dzielnicy nadmorskiej Świnoujścia od której w linii prostej dzieli nas 800m i tym samym 15 minutowy spacer szlakiem prowadzącym przez las.

W pobliżu budynku usytuowany jest przystanek komunikacji miejskiej, pozwalający na komfortowe i szybkie poruszanie się po mieście osobom niezmotoryzowanym. Dodatkowo położenie budynku zapewnia bezpośrednią możliwość korzystania z sieci ścieżek rowerowych łączących najważniejsze punkty kurortów wyspy Uznam, zarówno po polskiej jak i niemieckiej stronie.

Zaledwie 600m od inwestycji znajduje się nowo powstały Park Handlowy ze stacją paliw, dyskontem spożywczym i budowlanym oraz restauracją na 400 miejsc.

10m
do sklepu
600m
do centrum handlowego
200m
do lasu
800m
do plaży
800m
do granicy